با این ۲۶ رنگ جدید به اتاق خوابتان جانی دوباره ببخشید

تغییر رنگ دیوارهای اتاق خواب حال و هوای این فضای دنج را عوض می کند و به اتاق استراحت شما جلوه ای دوباره می بخشد. از آخرین باری که دیوار اتاق خوابتان را رنگ زدید چند وقت می گذرد؟ بدون شک از میان این ۲۶ رنگ جذاب چندتایی نظرتان را جلب خواهد کرد. پس برای انتخاب بهترین گزینه در رنگ اتاق خواب بزرگسال جدید با ما همراه شوید.

همه ما عاشق تنوع هستیم، ایجاد تغییر و تحول در منزل نیز برای روحیه ما لازم است. یکی از این راه ها تغییر رنگ دیوارهاست. رنگ دیوار اتاق خواب از جمله انتخاب های چالش برانگیز است و بسیاری از مواقع نگرانیم که رنگ موردعلاقه مان در اجرا چگونه از کار درمی آید. در این مطلب جذاب ۲۶ رنگ اتاق خواب بزرگسال جدید را برایتان جمع آوری کرده ایم و مختصری در مورد رنگ های مکمل و ویژگی هایشان شرح داده ایم تا جرقه ای الهام بخش در ذهن خلاق شما ایجاد کرده باشیم.

تغییر رنگ دیوارهای اتاق خواب حال و هوای این فضای دنج را عوض می کند و به اتاق استراحت شما جلوه ای دوباره می بخشد. از آخرین باری که دیوار اتاق خوابتان را رنگ زدید چند وقت می گذرد؟ بدون شک از میان این ۲۶ رنگ جذاب چندتایی نظرتان را جلب خواهد کرد. پس برای انتخاب بهترین گزینه در رنگ اتاق خواب بزرگسال جدید با ما همراه شوید.

رنگ اتاق خواب بزرگسال جدید با پالت رنگ های ملایم

پالت رنگی سفید و دیگر رنگ های خیلی ملایم بر خلاف انتظار، کسالت بار نیستند برعکس، زمینه بسیار خوبی برای انتخاب های خلاقانه شما فراهم می کنند. با انتخاب طیف های کمرنگ در نحوه تزیین اتاق و دیوارها اختیار کامل دارید. به علاوه این رنگ ها به خاطر مات بودنشان نور را منعکس نمی کنند و حواس شما هنگام خواب و استراحت پرت نمی شود.

هلویی؛ زیبا و سازگار

قالیچه مشکی با یک دیوار متمایز تیره و دیوارهای هلویی رنگ ترکیبی فوق العاده ایجاد می کنند. این رنگ با دیوار شاخص آبی رنگ یا سبز نعنایی نیز به خوبی هماهنگ می شود و به عنوان گزینه ای به روز برای رنگ اتاق خواب بزرگسال جدید مطرح است.

نکته: انتخاب رنگ مناسب برای قالیچه، کفپوش یا موکت اتاق خواب تعادل میان رنگ ها را در اجزای اتاق خواب حفظ می کند.

رنگ هلویی کمابیش با هر رنگ سرویس خواب و مبلمانی همخوانی دارد.

بنفش یاسی؛ آرامش وصف ناپذیر

این رنگ ملایم، راحت و آرامش بخش است. یاسی درست همان رنگیست که هنگام انتخاب رنگ دیوار اتاق خواب بزرگسال لبخند رضایت بر لبتان می نشاند. این رنگ با سفید، مشکی، زرد و آبی خوب جفت می شود و با هر قطعه هنری که به دیوار بیاویزید جلوه زیبایی پیدا می کند. انتخاب های شما با این رنگ ملایم و دلپذیر نامحدود است.

بژ کمرنگ؛ رنگ اتاق خواب بزرگسال جدید و مدرن

فهرست بهترین رنگ اتاق خواب بزرگسال جدید را با یک رنگ خنثی ادامه می دهیم. بژ رنگی گرم و لطیف است و ویژگی خوب این رنگ قابلیت تطابق آن با رنگ های دیگر است. با انتخاب این رنگ برای دیوار اتاق خواب، فضای استراحت شما همیشه تمیز و مرتب به نظر می رسد. بژ به هیچ عنوان خسته کننده نیست حتی اگر واژه کمرنگ کنارش باشد. با یک طراحی مناسب اتاق بژ رنگتان پر از شور و حرارت می شود. این رنگ ملیح اتاقتان را بزرگ نیز نشان می دهد و هر لحظه که به اتاق خوابتان قدم بگذارید دوستش خواهید داشت.

زرد نارنجی چون گل همیشه بهار

اگر به رنگ زرد علاقه دارید ولی مناسب ترین طیف رنگی را پیدا نمی کنید شاید زرد- نارنجی (Marigold) همان رنگ دلخواهتان باشد! این رنگ به طرز شگفت آوری با قطعات دکوراتیو آبی و سبز زیبا می شود. سایه هایی از سفید و بژ نیز مکمل های خوبی برای این رنگند.

آبی کمرنگ؛ لطیف و الهام بخش

این رنگ برای دکوراسیون دریایی پر از ایده و جذابیت است. می توانید روی دیوار آبی رنگ اتاق خوابتان لنگر کشتی بیاویزید یا از رنگ های درون اقیانوس به آن بیافزایید. مبلمان و سرویس خواب قهوه ای گرم در کنار آبی، فضایی زیبا و آرامش بخش ایجاد می کند. اگر عاشق اقیانوس هستید این طیف رنگی برای اتاق خوابتان بی نظیر است.

خاکستری کمرنگ؛ شیک و لوکس

رنگ خاکستری ملایم خیلی ساده و البته زیباست، مخصوصا اگر کنار این رنگ از حاشیه ها یا جزئیات طلایی رنگ استفاده کنید، فضای اتاق خوابتان چشمگیر و تجملی می شود. خاکستری روی دیوارهای اتاق خواب با دیوار شاخص به رنگ زیتونی یا طیف هایی از یشمی شاهکار بصری خلق خواهد کرد.

کرم؛ یک ترند ماندگار

انتخاب این رنگ مناسب کسانی است که عاشق نوآوری هستند. کرم، رنگی تمیز و بی آلایش است و در عین حال تیره تر از سفید است. انتخاب کرم برای دیوارهای اتاق خواب دست شما را در چیدمانی خاص و خلاقانه باز می گذارد زیرا کرم با اغلب وسایل و قطعات مبلمان ترکیب خوبی ایجاد می کند.

تم ساحلی _ شنی؛ رنگ اتاق خواب بزرگسال جدید ۲۰۲۱

اگر نزدیک دریا زندگی می کنید یا عاشق ساحلید، انتخاب این رنگ برای دیوارهای اتاق خواب کاری هوشمندانه است. رنگ شنی (زرد تیره) آسودگی و راحتی با خود می آورد و استراحت و خواب شبانه شما را بهبود می بخشد. درست همان چیزی که برای خواب شبانه به آن نیاز دارید. اینطور نیست؟

سبز نعنایی؛ به لطافت بهار

این رنگ زیبایی‌ ها را در ذهنتان تداعی می کند: رویای فصل های زیبا، اقیانوس، باغ و… تنها چند تا از رویاهایی هستند که این رنگ به خاطر شما می آورد. سبز نعنایی روی دیوار بسیار شیک و در عین حال چشمگیر است و نگاه ها را به خود جلب می کند. این رنگ به خوبی با مشکی و قهوه ای جفت می شود و در کل با تمام اجزای اتاق خوابتان تلفیق زیبایی ایجاد می کند.

قهوه ای گرم؛ رنگ اتاق خواب بزرگسال جدید و همیشگی

رنگ قهوه ای در کنار اجزای طلایی رنگ، حاشیه و بالش های سفید و یک دیوار شاخص آبی رنگ فضایی خاص و فوق العاده خلق می کند. هر چه قهوه ای گرمتری انتخاب کنید آرامش بیشتری در فضا برقرار می شود که شب ها به خواب بهتر شما کمک می کند.

آبی آسمانی؛ به وسعت رویا

شاید به نظر برسد آبی رنگ جدیدی نیست؛ پس چرا در فهرست رنگ اتاق خواب بزرگسال جدید جای گرفته است؟ چون به سراغ آبی یخی یا رنگ آبی آسمانی رفته ایم که رنگی تک و فوق العاده است. بسیار ملایم و آرامش بخش است و بر فضای شما غالب نمی شود. از آنجا که با بسیاری از رنگ های غنی و نیز رنگ های روشنی نظیر سفید ترکیب خوبی می سازد دستتان برای رنگ های مکمل باز است. حتی می توانید همه اتاق را به این رنگ درآورید.

سرمه ای؛ رنگ اتاق خواب بزرگسال جدید و شیک

این رنگ از بهترین گزینه ها برای دیوار اتاق خواب بزرگسال است که فضایی متعادل ایجاد می کند. می توانید تنها یک دیوار شاخص را به این رنگ فریبنده درآورید که انتخابی جسورانه است و فضای شما را بزرگ و دلباز نشان می دهد. سرمه ای در کنار خاکستری، سفید و زرد بسیار زیبا می شود و چشم ها را خیره می کند.

صورتی گلگون؛ حس خوب دایمی

رنگ اتاق برزگسال جدید با رنگ های گرم؛ تکمیل تر می شود. طیف های رنگی عنابی، ارغوانی، کرم و بژ با هم فضایی دلنشین خلق می کنند. صورتی گلگون فضای اتاقتان را روشن می کند و آرامش بخش است. این طیف رنگی با هر قطعه مبلمان یا اجزای دکوری که برای اتاق خوابتان انتخاب کنید به خوبی هماهنگ می شود و تعادل خوبی در فضا ایجاد می کند.

بنفش رویایی؛ رنگ اتاق خواب بزرگسال جدید و آرامش بخش

وجود واژه «رویایی» در کنار این رنگ آن را به به انتخابی فوق العاده برای اتاق خواب بزرگسال بدل می کند. طیف های ملایم تر بنفش بر روی دیوار اتاق خواب تسکین دهنده و دعوت کننده است. این رنگ با مشکی یا قهوه ای به خوبی جفت می شود، پس می توانید با انتخاب سرویس خواب و اجزای دکوراتیو مناسب و سلیقه شخصی خود این رنگ ها را به کار گیرید.

سبز ؛ طراوت ماندگار

رنگ سبز همیشه چشم نواز و خیره کننده است و تنها تماشای این رنگ کافیست که احساس شادابی شما را در برگیرد. چه این رنگ برای دیوار اتاق خواب خودتان باشد چه متعلق به اتاق کودکتان، اگر به دنبال رنگی زنده و انرژی بخش هستید سبز درست همان رنگی است که به کارتان می آید.

سرخ با تناژ زغال اخته

زغال اخته ای! شاید تندترین رنگ فهرست رنگ اتاق خواب بزرگسال جدید باشد. این رنگ برجسته و شیک است و در کنار مشکی، سفید، قهوه ای و حتی رنگ های خنثی در اتاق خواب بزرگسال بسیار زیبا خواهد شد. می توانید تنها یک دیوار متمایز را رنگ قرمز بزنید و یا دست به انتخابی جسورانه زده و تمام دیوارهای اتاق خوابتان را به این رنگ درآورید.

سبز زمردین؛ زیبا و باشکوه

برای یک تغییر دکوراسیون متمایز در منزل؛ رنگ اتاق خواب بزرگسال جدید باید باشد و البته جذاب؛ با انتخاب رنگ سبز زمردین اتاق خوابتان چون جواهری در کل خانه خواهد درخشید. این رنگ غنی و گرم، احساسات خوشایند را در شما زنده می کند. سبز زمردین با سفید و قهوه ای هماهنگی خوبی دارد و زمینه خوبی برای آویختن آثار هنری فوق العاده و خاص برایتان فراهم می کند.

سفید درخشان؛ پاک و بی آلایش

سفید همیشه با خودش حس پاکیزگی و آرامش به همراه دارد. این رنگ برای کسانی که خلاق و پر از ایده هستند بهترین ویترین را روی دیوارها فراهم می کند. این رنگ برای شما چون یک بوم سفید است که می توانید دیگر اجزا و جزییات دکوراسیون را با فراغ بال و بدون محدودیت روی آن اعمال کنید.

سبز یشمی: همیشه خاص

این رنگ گزینه ای عالی برای سقف، تزیین حاشیه های دیوار و یا کل دیوار اتاق خواب است. این رنگ در کنار شیک بودن آسودگی و آرامش به همراه دارد و فضای شما را بزرگتر نشان می دهد. یشمی با طیف های متنوعی از قهوه ای جفت می شود. نتیجه آن استراحتی عالی در اتاق خواب است در حالیکه حس بودن در فضای بیرون به شما دست می دهد.

طوسی نقره ای؛ همیشه برازنده

این رنگ طوسی به صورت یکدست بر کل دیوارها با کفپوش چوبی، سرویس خواب تیره چوبی و یا یک دیوار شاخص روشن فوق العاده می شود. این رنگ جذاب، فضایی شیک و سرزنده خلق می کند.

بنفش؛ رنگ اتاق خواب بزرگسال جدید و لطیف

برای کسانی که نمی خواهند رنگ دیوارها بر فضای کلی اتاق غالب شود، بنفش گزینه بسیار مناسبی است. این رنگ روشن و انرژی بخش است و با رنگ های ملایم تر به خوبی هماهنگ می شود. می توانید تنها یک یا دو دیوار متمایز را به این رنگ درآورید.

مشکی برجسته؛ همیشه خاص و باشکوه

این رنگ نماد شیکی و تجمل است. رنگ مشکی برای کارهای هنری روی دیوار، تاج سر تخت و دیوارهای شاخص با حاشیه های باریک سفیدی که تا کفپوش امتداد می یابد، فضای اتاق خواب شما را از بقیه خانه متمایز می کند.

زرد خامه ای؛ به شیرینی یک رویا

به دنبال رنگ اتاق خواب بزرگسال جدیدی می گردید که به زودی هم از مد نیفتد؟ این رنگ زرد خامه ای همان رنگ است. زرد خامه ای به اتاق خوابتان شادی و گرما می آورد و هر زمان که وارد اتاق می شوید این را با تمام وجود حس می کنید. این رنگ دلپذیر در کنار رنگ های تیره توازن خوبی در فضای شما برقرار می کند.

خاکستری؛ شیک و محبوب برای رنگ اتاق خواب بزرگسال

کافیست این رنگ برازنده را با سرویس خواب قهوه ای رنگ، فرش پرزدار و سقف قهوه ای تیره چیدمان کنید. حالا نگاهی به نتیجه کار کنید. ترکیب اتاق خوابتان درست مانند تصاویر مجلات دکوراسیون شده.

قهوه ای روشن مایل به زرد، برنزه خاص برای اتاق خواب

این رنگ تعادل خوبی در فضای اتاق خوابتان برقرار می کند. دیوارهای مخالف را به رنگ قهوه ای مایل به زرد درآورید و دیوار شاخص را رنگ آبی تیره یا سرمه ای بزنید. عاشق نتیجه کار خواهید شد. با این رنگ های جسورانه و خاص اتاق خوابتان خیره کننده می شود.

جمع بندی رنگ اتاق خواب بزرگسال جدید

تلاش کردیم در این مطلب جذاب همه سلیقه ها را برای رنگ اتاق خواب بزرگسال جدید مد نظر قرار دهیم. شما کدام رنگ را پسندیدید؟ دست به کار شوید و اتاق رویایی تان را رنگ بزنید.

همچنین شاید دوست داشته باشید!

با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

عضویت در خبرنامه

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست