همکاری در فروش

با سلام ، از اینکه فوکا چوب را جهت همکاری انتخاب کرده اید صمیمانه سپاس گذاریم. جهت آغاز همکاری لطفا شرایط و مقررات زیر را مطالعه نمایید.

فوکاچوب

1

1- با توجه به استراتژی فروش این شرکت (B2B) دوستان می توانند با توجه به منابع اطلاعاتی شرکت و منابع موجود اقدام به مذاکره و متقاعد کردن مشتریان بالقوه جهت خرید محصولات این شرکت نمایند.

2- حوزه های جغرافیایی که همکاران فروش می توانند جهت بررسی و جذب مشتریان بالقوه فعالیت نمایند تنها محدود به مناطقی خواهد شد که شرکت فوکا چوب در آن منطقه نماینده فعالی نداشته باشد.

2

3

3- هزینه حمل محصولات به عهده شخص خریدار می باشد لذا شرکت با توجه به امکانات حمل و نقلی که در اختیار دارد، هماهنگی حمل تا مقصد خریدار را به عهده خواهد گرفت.

4- در فروش های اعتباری اعتبار سنجی توسط شرکت انجام خواهد شد و شرکت در قبول یا رد فایل های مورد نظر همکار فروش مختار خواهد بود.

4

5

5- حداقل سفارش همکارانی که توسط همکاران فروش در این طرح معرفی می شوند نباید کمتر از 100/000/000 ریال باشد.

6- امکان استفاده از منابع و امکانات شرکت با هماهنگی وجود دارد.

6

7

7- بعد از اتمام مرحله ثبت نام و انتخاب حوزه فروش تمام اطلاعات امکانات و نرم افزارهای مورد نیاز همکاران فروش در اختیار ایشان قرار خواهد گرفت و حمایت های لازم جهت این موضوع از ایشان به عمل خواهد آمد.

پورسانت فروش به ازای هر سفارش که مشتری از سمت همکار فروش جذب شده باشد در پایان هر ماه بعد از وصول مبلغ سفارش قابل برداشت توسط همکار فروش و تا پایان فعالیت آن مشتری ادامه خواهد داشت .

سایر شرایط

شرایط فروشگاه انتخابی که توسط همکاران فروش انتخاب می شود باید به شرح ذیل باشد:

  1. شرط اول: حداقل سابقه ایشان بیش از ۳ سال در منطقه باشد.
  2. شرط دوم: حتی الامکان مالک ملک فروشگاه باشد.
  3. شرط سوم: اولویت ۱ تا ۳ در منطقه جغرافیایی مورد نظر به لحاظ وسعت و میزان فروش ماهیانه و اعتبار مالی باشد.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تماس شرکت تماس بگیرند و اطلاعات تکمیلی را کسب کنند. همچنین می توانید فرم زیر را تکمیل کنید تا کارشناسان فروش ما با شما در خصوص درخواست همکاری با شرکت با شما تماس بگیرند.

فرم درخواست همکاری