۳۶ ماه گارانتی محصولات

۶۰‌ماه‌خدمات پس‌از‌فروش

تمام محصولات فوکاچوب دارای ۳۶ ماه گارانتی و ۶۰ ماه خدمات پس از فروش است، که برای فعال کردن گارانتی محصولات کافیست کد ثبت شده روی هر محصول را همراه با اطلاعات دقیق خودتان در فرم زیر وارد کنید. پس از ارسال فرم بلافاصله پیامک تایید و فعال سازی گارانتی برای شما ارسال می شود.

لطفا در وارد کردن اطلاعاتی مانند کد گارانتی و اطلاعات فردی و تاریخ خرید دقت کافی را داشته باشید. زیرا درصورت مغایرت اطلاعات وارد شده گارانتی محصول شما مورد تایید کارشناسان ما قرار نمی گیرد.

نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که برای دریافت پیامک تایید باید دریافت پیامک های تبلیغاتی خود را فعال کنید. برای فعال کردن دریافت پیامک‌ های تبلیغاتی برای اوپراتورهای همراه اول و ایرانسل، کافی است کد دستوری #۵*۹*۸۰۰* را شماره گیری کنید. 

لطفا برای دریافت پیامک تایید قبل از ارسال فرم ابتدا کد دستوری #۵*۹*۸۰۰* را شماره گیری کنید.

در نظر داشته باشید که برای هر محصول باید یک کد گارانتی ثبت کنید بنابراین اگر چند محصول از یک سرویس را خریداری کرده اید برای تمام آنها گارانتی را ثبت کنید. پس از ثبت هر گارانتی صفحه را مجددا بارگذاری کنید تا فرم به شما نمایش داده شود.

فرم ثبت گارانتی محصولات

شرط تایید گارانتی

لطفا اطلاعات خواسته شده را به صورت کامل و دقیق وارد کنید در صورت مغایرت در اطلاعات وارد شده گارانتی شما تایید نخواهد شد. همچنین برای دریافت پیامک تایید شماره تلفن همراهی که به آن دسترسی دارید را وارد کنید.

نمادهای اعتماد فوکاچوب
فهرست