۸ مدل کمد نوزاد مناسب برای سیسمونی

اگر شما هم در پیچ و خم‌های خرید سیسمونی برای بچه یا نوه‌تان افتاده باشید. حتما می‌دانید که کمد لباس یکی از وسایل مهم و گاها ضروری برای اتاق نوزاد…

اگر شما هم در پیچ و خم‌های خرید سیسمونی برای بچه یا نوه‌تان افتاده باشید. حتما می‌دانید که کمد لباس یکی از وسایل مهم و گاها ضروری برای اتاق نوزاد است. اما زمانی که قصد خرید آن را داشته باشید. با چرخی در بازار انواعی از مدل کمد نوزاد را می‌بینید که هر کدام ویژگی‌ها و متریال متفاوتی دارد. با وجود این حجم از مدل‌های کمد بچه کمی انتخاب برای شما سخت می‌شود. در این مقاله می‌خواهیم چند ویژگی مهم که هر کمد نوزادی باید داشته باشد را به شما بگوییم و در ادامه ۸ مدل از پرفروش‌ترین و جدیدترین مدل‌های کمد بچه که در فوکاچوب تولید می‌شود را به شما معرفی کنیم.

 

ویژگی‌های بهترین مدل کمد نوزاد مناسب برای سیسمونی

اگر بخواهیم یک کمد کودک مناسب برای اتاق نوزادمان انتخاب کنیم. در زمان انتخاب و خرید باید نکاتی را در نظر بگیریم. که چهار مورد از مهم‌ترین آن‌ها را برای شما در زیر لیست کرده‌ایم و در مورد هر کدام برای شما توضیحی می‌دهیم.

 • متریال باکیفیت
 • یراق آلات استاندارد
 • کیفیت بالا در مونتاژ
 • طراحی بروز و جدید

 

متریال باکیفیت

مهم‌ترین چیزی که روی کیفیت نهایی یک کمد نوزادی تاثیر می‌گذارد کیفیت ورق‌های استفاده شده در آن است. البته در کنار این مورد استفاده از یراق آلات با کیفیت و نیز مونتاژ صحیح آن بر روی کیفیت نهایی نیز تاثیرگذار است. امروزه تشخیص یک ورق باکیفیت در محصول نهایی کاری بسیار سخت و دشوار است. اما با کمی سرچ در مورد بهترین ورق‌های ملامینه و MDF می‌توانید نام بهترین شرکت‌های تولید‌کننده آن را پیدا کنید. و در زمان خرید از فروشنده در مورد اینکه ورق‌ استفاده شده در کمد کودک از محصولات کدام شرکت است تا حدودی به کیفیت آن پی ببرید. هر چند که دانستن این موضوع خالی از لطف نیست که در اکثر محصولات شرکتی از ورق‌های باکیفیت در تولید آن‌ها استفاده می‌شود.

 

یراق‌آلات استاندارد

یراق آلات نیز یکی از مواد مهمی است که در یک کمد بچه‌گانه استفاده می‌شود. که شامل ریل‌کشو، لولا یا گازورها و اتصالات آن است. هرچند که تنوع بسیار زیادی در این یراق آلات وجود دارد. اما اگر از یراق‌های بی‌کیفیت بر روی محصول مونتاژ شود. پس از مدتی استفاده ممکن است دچار مشکل شوید مثلا اینکه کشوها به سختی باز و بسته شود. یک روش برای اطمینان از اینکه آیا در کمد نوزاد یراق و نیز متریال باکیفیتی به کار رفته است. گارانتی کردن آن محصول توسط تولیدکننده است. که برای مدتی هر مشکلی در کمدی که برای کودکتان خریده‌اید، پیش آمد می‌توانید از گارانتی آن استفاده کنید و قطعه مشکل دار را رایگان تعویض کنید.

ذکر این نکته هم در اینجا لازم است که تمام تولیدات گروه فوکاچوب دارای گارانتی و خدمات پس از فروش با مدت زمان مناسبی است که از صفحه ثبت گارانتی محصولات فوکا چوب می‌توانید مدت زمان دقیق آن را مشاهده کنید.

انواع گازور استاندارد که در تولید محصولات فوکاچوب استفاده می شود

کیفیت بالای مونتاژ

هرچند که کیفیت مواد و یراق آلات استفاده شده در یک کمد کودک بالا باشد اما اگر در زمان تولید از روش‌ درستی استفاده نشود. یا مونتاژ کمد توسط افراد حرفه‌ای انجام نشود کیفیت نهایی کار آنقدر هم بالا نمی‌رود. برای تشخیص کیفیت مونتاژ، کافی است کمی بادقت به کمد نگاه کنید و مواردی مانند درزهای بین کشوها یا درب‌ها را بررسی کنید. که آیا در تمام قسمت‌ها یکسان است یا خیر و همچنین به لبه‌های کار و نقاط اتصال بادقت توجه کنید.

 

طراحی بروز و جدید

یکی از مهم‌ترین دلایل انتخاب یک کمد سیسمونی بچه خواه دخترانه یا پسرانه باشد. سبک طراحی جدید و بروز برای آن است. اما در هنگام انتخاب به  این نکته هم باید توجه کنید. که سبک طراحی اتاق کودک شما چگونه است مثلا اگر یک سبک کلاسیک و سنتی دارد شما هم تخت و کمد کودک‌تان را در این سبک انتخاب کنید. و اگر هم سبک طراحی دیگری دارد مثلا مینیمال باشد شما هم سعی کنید از بین سبک‌های مدرن و مینیمال انتخاب کنید.

 

۸ مدل کمد نوزاد از جدیدترین و پرفروش‌ترین کمدهای فوکاچوب

ما در کارخانه فوکا چوب (البته در زمان نگارش این مقاله) حدودا ۹۰ مدل کمد با طرح‌های مختلف تولید می‌کنیم که هر کدام از آن‌ها طرح خاص خود را دارند. در اینجا ما می‌خواهیم ۸ مورد از پرفروش‌ترین و جدیدترین کمدهای کودک را که در فوکاچوب تولید می‌کنیم، را به شما معرفی کنیم. و از آنجایی که پرفروش‌ترین محصولات براساس خریدهای مشتریان از شرکت انتخاب شده است. می‌تواند مورد پسند سلیقه شما نیز باشد. همچنین در هر یک از این سرویس‌های کمد چند مدل مختلف کمد، مثلا کمدهای تک درب یا دودرب یا کمدهای ویترینی داریم. نام مدل‌ این کمدها عبارتند از:

 1. مدل نیکا
 2. مدل کینگ
 3. مدل سیاوش
 4. مدل پایلت
 5. مدل دینامیت
 6. مدل رز
 7. مدل آنجل
 8. مدل کاپیتان

 

سرویس کمد اتاق کودک مدل نیکا

در سرویس نیکا ۵ مدل مختلف کمد داریم که می‌توان گفت هر نیازی را پاسخ گو است. این سرویس کمد اتاق کودک شامل کمد دودرب نیکا، کمد تک‌درب نیکا، ویترین نیکا، کمد ویترینی نیکا و کمد ویترینی سه‌درب نیکا است. در تولید این کمدهای کودک از متریال ملامینه و MDF به‌صورت ترکیبی استفاده شده است. که از MDF با روکش وکیوم برای درب‌ها و از ورق‌های ملامینه برای بدنه‌های این کمدها استفاده شده است. و در سبک طراحی کلاسیک طراحی شده‌اند. که استفاده از گل‌های برجسته زیر وکیومی یکی از مشخصات بارز آن‌ها است. این ست کمد اتاق نوزاد یکی از محصولات پرفروش گروه تولیدی فوکاچوب است. برای خرید این کمدها می‌توانید به صفحه سرویس نیکا بروید.

خرید سرویس نیکا

ست مدل کمد نوزاد نیکا

 

سرویس کمد نوزاد مدل کینگ

در سرویس کینگ چهار مدل کمد داریم که شامل کمد دودرب کینگ، کمد ویترینی کینگ، ویترین کینگ و کمد ویترینی دودرب کینگ است. در این ست کمد کودک نیز مانند مدل نیکا از متریال MDF با روکش وکیوم برای درب‌ها و از ملامینه برای بدنه کمد استفاده شده است. همچنین برای تزئین آن از استیکرهای پلکسی با طرح کینگ بهره برده‌ایم. همچنین همانند تمام محصولات گروه تولیدی فوکاچوب از یراق آلات استاندارد در آن‌ها استفاده شده است. برای بررسی دقیق‌تر و خرید ست کمدهای سرویس کینگ می‌توانید به صفحه سرویس کینگ بروید.

خرید سرویس گینگ

ست کمد بچه گانه مدل کینگ

 

سرویس کمد بچه مدل سیاوش

هرچند که سرویس سیاوش یک سرویس چوب مناسب برای اتاق‌های نوجوان و جوان است. اما از کمدهای این سرویس می‌توان برای اتاق کودک نیز استفاده کرد (البته اگر قصد خرید تخت نوزادی را ندارید). تنوع کمدهای این سرویس تا حدودی کم است و فقط ۲ کمد در این سرویس داریم که شامل یک کمد دودرب و یک کمدسه‌درب است. که از ورق‌های ملامینه، زهوارهای چوبی و دستگیرهای چرمی در تولید آن استفاده می‌شود. همچنین برای تزئین آن‌ها استیکرهای چرمی با حکاکی لیزر به کار رفته است. برای خرید کمدهای مدل سیاوش می‌تواید وارد صفحه سرویس سیاوش از لینک زیر شوید.

خرید کمدهای سیاوش

کمد اتاق نوزاد و نوجوان مدل سیاوش

 

کمد سیسمونی پسرانه مدل پایلت

مدل پایلت نیز مانند سرویس سیاوش یک سرویس چوب اتاق نوجوان است. وفقط یک کمد ویترینی برای آن طراحی شده است. اما به دلیل اینکه در زمان نگارش این مقاله جدیدترین سرویس فوکاچوب محسوب می‌شد. در این لیست قرار گرفته است. ویژگی بارز این کمد ویترینی نسبت به سایر کمدهای معرفی شده استفاده از MDF با پوشش رنگ‌های سلولزی برای درب ویترین کمد پایلت است. همچنین استفاده از شیشه‌های ایمن شده برای طبقات ویترین کمد پایلت و نیز استفاده از یراق آلات استاندارد از دیگر ویژگی‌های آن است. برای خرید کمد ویترینی مدل پایلت کافی است وارد صفحه سرویس پایلت شوید.

صفحه سرویس پایلت

کمد ویترینی سرویس خواب نوجوان و جوان مدل پایلت

کمد بچه وکیوم مدل رز

اگر دنبال یک کمد وکیوم برای اتاق فرزندتان هستید پیشنهاد ما به شما کمدهای مدل رز است. که به دلیل سبک طراحی ساده و کلاسیک آن مناسب تمام اتاق‌های دخترانه و پسرانه است. در سرویس رز سه مدل کمد که شامل کمد دودرب، کمدویترینی و ویترین است را داریم. برای درب کشوها و درب کمدها از MDF با روکش وکیوم و برای بدنه آن نیز از متریال ملامینه استفاده شده است. برای خرید کمدهای مدل رز می‌توانید به صفحه سرویس رز بروید.

بررسی و خرید سرویس رز

مدلهای کمد بچه رز

 

کمد کودک پسرانه مدل کاپیتان

سرویس کاپیتان همانند مدل سیاوش و پایلت یک سرویس خواب نوجوان و جوان است. اما از آنجایی که اکثر پدر و مادرها ست چوبی را برای اتاق نوزاد خود انتخاب می‌کنند. که بتوانند در سنین بالاتر نیز از آن استفاده کنند. سرویس‌های نوجوان گزینه خوبی برای این افراد است. اگر شما هم جزء این دسته از افراد هستید. مدل کاپیتان نیز می‌تواند گزینه خوبی برای شما باشد. در کمد کودک مدل کاپیتان و همچنین سایر اجزای این سرویس از متریال ملامینه استفاده شده است. وبرای تزئین آن از استیکرهای شیری در طرح کشتی و لنگر استفاده می‌شود. برای خرید کمد اتاق کودک مدل کاپیتان و نیز سایر اجزای آین سرویس می‌توانید به صفحه زیر بروید.

سرویس کاپیتان

 

کمد نوجوان و جوان مدل کاپیتان

 

ست کمد بچه‌گانه مدل آنجل

سرویس آنجل نیز مانند مدل‌های رز، نیکا و کینگ ترکیبی از ملامینه و MDF باروکش وکیوم است. نمای کار کمد یا همان درب‌ها از جنس MDF است که باروکش‌هایی به ضخامت ۰.۳ میلی‌متر وکیوم می‌شود. در کمد آنجل نیز همانند سایر محصولات فوکاچوب از یراق‌آلات استاندارد استفاده می‌شود. سبک طراحی کمد آنجل به گونه‌ای است که برای اتاق‌های نوزادی دخترانه و پسرانه مناسب است برای دیدن سایر اجزاء سرویس آنجل می‌توانید به صفحه سرویس آنجل بروید.

خرید سرویس آنجل

انواع کمد بچه گانه مدل آنجل

 

کمد کودک پسر مدل دینامیت

اگر شما یک پسر دوست داشتنی دارید و به فکر خرید یک کمد بزرگ و جادار برای اتاق او هستید. پیشنهاد ما به شما کمد مدل دینامیت است. این کمد باتوجه به سبک طراحی که دارد بیشتر مناسب اتاق‌های پسرانه است. برای کمد دینامیت از متریال MDF با روکش وکیوم و ملامینه استفاده شده است. نصب پایه‌های فلزی و دستگیره‌های کنفی و متفاوت از ویژگی‌های این کمد اتاق کودک است. همچنین وجود میزتحریر، کتابخانه و تخت نوجوان و جوان در سرویس دینامیت می‌تواند گزینه خوبی برای یک اتاق پسرانه باشد. که در آینده هم می‌توانید آن‌ها را به اتاق فرزندتان اضافه کنید. برای خرید و بررسی مشخصات کمد دینامیت می‌توانید به صفحه زیر بروید.

خرید کمد مدل دینامیت

 

کمد نوجوان و جوان مدل دینامیت

 

جمع‌بندی

برای خرید یک مدل کمد نوزاد خوب و با کیفیت لازم است. حداقل مشخصات که شامل متریال با کیفیت، یراق آلات استاندارد، کیفیت بالا در مونتاژ و طراحی بروز و جدید را بررسی کنیم. همچنین گارانتی محصول توسط تولیدکننده نیز یکی از مواردی است که باید در زمان خرید کمد نوزادی در نظر گرفت.

همچنین شاید دوست داشته باشید!

با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

عضویت در خبرنامه

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست