تزئین اتاق خواب پسرانه از کودکی تا نوجوانی

ما این راهنما را برای کمک به شما برای انتخاب سرویس خواب نوزاد پسرانه و ایجاد بهترین دکوراسیون برای اتاق پسر کوچک تان، برای شما ایجاد کرده ایم. خواندن این…

ما این راهنما را برای کمک به شما برای انتخاب سرویس خواب نوزاد پسرانه و ایجاد بهترین دکوراسیون برای اتاق پسر کوچک تان، برای شما ایجاد کرده ایم. خواندن این مقاله باعث صرفه جویی در وقت شما خواهد شد و نیازی به جستجو در اطراف ندارید. پولی را برای انجام تزئینات اتاق کودک خود تهیه کنید ما به شما در تصمیم گیری در طول مسیر کمک خواهیم کرد.

وقتی متوجه می شوید که قرار است عضو جدیدی به خانواده شما اضافه شود، واقعاً فرقی نمی کند که این اولین کودک شما باشد، دوم یا پنجمین. شما فقط می خواهید که او سالم به دنیا بیاید.

 

با این حال ، پس از مدتی، شما به فکر تدارک سرویس خواب نوزاد خود و تهیه و تزئین اتاقی برای کودک خود می افتید. چیزهای زیادی است که فرزند شما به آنها احتیاج دارد و شما فقط می خواهید مطمئن شوید که بهترین ها را برای او تدارک دیده اید و مکانی زیبا و مطمئن برای خواب، بازی و رشد فرزندتان فراهم کرده اید.

یک اشتباه بزرگ

یکی از اشتباهاتی که بسیاری از والدین انجام می دهند، به ویژه آنهایی که فرزند اولشان است، این است که پول خود را صرف خرید وسایلی می کنند که فقط برای چند ماه اول مورد استفاده قرار می گیرند. در عوض، شما باید از کالاها و مبلمانی با کیفیت برای اتاق کودک خود استفاده کنید که بعداً به موارد دیگری تبدیل شوند.

این کار باعث صرفه جویی در هزینه و فضای خانه شما می شود. در حالی که برخی از اجزای اساسی که اتاق پسر شما در طول زمان رشد او نیاز به تغییر زیادی ندارند، اما موارد دیگری وجود دارند که با گذشت زمان لازم است آنها را تغییر دهیم.

 

اگر بخواهیم یک خط زمانی از دوره رشد کودکان ترسیم کنیم می توان گفت که یک کودک از زمان تولد تا نوجوانی این دوره ها را طی می کند، شیرخوارگی، کودک نو پا، ۵ ساله،۸  ساله،۱۰  ساله و نوجوان که در هر دوره نیاز به وسایلی خاص آن دوره سنی دارد، و بر این اساس ما باید دکوراسیونی را برای اتاق کودک خود انتخاب کنیم تا با کمترین تغییر بتوان از آن در طول این دوران استفاده کرد.

تم اتاق کودک پسرانه

یکی از مهم ترین مواردی که همیشه باید در نظر داشته باشید فضایی است که در اختیار شما قرار دارد، اینکه آیا می خواهید از یک تم ویژه برای اتاق کودک خود استفاده کنید یا نه؟

بسیاری از تم های متفاوت و زیبا وجود دارد که می توان آنها را به راحتی در اتاق کودک خود اجرا کرد. از حیوانات گرفته تا فضا، ورزش، ماجراجویی یا حتی موضوع دزدان دریایی باید شگفت انگیز به نظر برسند. با این حال، یک مورد که باید به خاطر بسپارید این است که نوزادان رشد می کنند. بنابراین، اگر اتاق را بیش از حد کودکانه کنید، طی چند سال دیگر مجدداً مجبور خواهید شد که تم آن را تغییر دهید.

 

در صورتی که از طرفداران پر وپا قرص تزئین اتاق با موضوع خاص نیستید، همیشه می توانید برای دیوارها از یک رنگ نرم متفاوت استفاده کنید یا از کاغذ دیواری استفاده کنید. در حقیقت، کاغذ دیواری با برخی از استیکرها می تواند یک ایده کامل باشد زیرا با رشد کودک قادر خواهید بود تا به راحتی استیکرها را از روی دیوارها حذف کنید. داشتن درختی ساده روی دیوار، پرواز برخی از پرندگان یا ستاره ها و ماه، گزینه های زیادی وجود دارد که شگفت آور به نظر می رسند.

 

ایده های اتاق خواب پسران

هر پروژه تزئینی نیاز به شروع دارد و ما پیشنهاد می کنیم برای شروع به دنبال یک رنگ که به عنوان پایه در طراحی اتاق کودک خود از آن استفاده می کنید، بروید. به نظر می رسد رنگ آبی برای اتاق های پسرانه یک رنگ محبوب است، اما شما می توانید آنچه را دوست دارید انتخاب کنید یا اگر پسر کوچک شما می تواند کمک کند، از او بخواهید رنگی را انتخاب کند. بعضی اوقات بچه ها واقعاً می توانند کمک کنند.

 

یک نقاشی بزرگ و الهام بخش

همچنین می توانید از نقاشی های بزرگ روی دیوار استفاده کنید که تزیین اتاق کودک شما را آسان می کند.  یک نقاشی بزرگ دیواری دو هدف می تواند داشته باشد، یک کانون به اتاق شما می دهد و کودک شما را نیز آموزش می دهد. کودک خردسال شما ممکن است از ساده نگه داشتن آن با شماره و حروف بهره مند شود.

همچنین یک پسر بزرگتر ممکن است بخواهد اتاق از نظر موضوعی فعال تر باشد، بنابراین شما ممکن است تصمیم بگیرید تا از تصاویر هنری جذاب تر روی این دیوار استفاده کنید. و با بزرگتر شدن کودک می توانید آن را تغییر دهید و از طرح های متناسب تر استفاده کنید. اما نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که نقاشی روی دیوار فقط برای گرفتن فضای روی دیوار انتخاب نشده است بلکه باید حاوی یک پیام نیز باشد.

 

تخت نوزاد در سرویس خواب نوزاد پسرانه

یکی از قطعه های اصلی اتاق کودک، بدون شک تخت نوزاد است. از این گذشته، این جایی است که او بیشتر وقت خود را صرفاً در ماه های اول در آن می گذراند. با این حال، شما باید تختی را برای اتاق نوزاد خود در نظر بگیرید که دیگر لازم نباشد قبل از اینکه او ۸ یا ۱۰ سال داشته باشد به خرید تخت نوزاد فکر کنید. پیشنهادی که ما برای شما در این مورد داریم خرید تخت های چند منظوره است.

این تخت ها به گونه ای طراحی شده اند که با برداشتن قسمت هایی از آن تخت نوزاد به یک تخت نوجوان تبدیل می شود. که شما در زیر می توانید نمونه ای از تخت های چند منظوره شرکت فوکا چوب را ببینید.

 

تخت نوزاد دومنظوره برای تزئین اتاق نوزاد

 

مکانی برای تعویض کودک

در کنار تخت نوزاد، مورد دیگری که در اتاق کودک قطعاً مهم است مکانی برای تعویض است. با این حال، و حتی اگر این کار چندین بار در روز انجام می شود، این یکی از اولین مواردی است که باید اتاق کودک شما را ترک کند. بنابراین، شما واقعاً نیازی به هزینه اضافی در این مورد ندارید.

 

 

ایده هایی برای اتاق پسرانه کودک نوپا

حالا که پسر شما کودک نوپا است، به چیزهای مختلفی احتیاج دارد. بنابراین، اکنون زمان آن رسیده که پد تعویض را برداشته و قطعا او به فضای بیشتری برای بازی کردن نیاز دارد تا با کامیون ها و اتومبیل های خود بازی کند.

 

ایده های اتاق خواب پسر ۵ ساله

اکنون زمان زمانی است که کودک شما از قبل مستقل تر است و او می خواهد به تنهایی لباس بپوشد. بنابراین، باید اطمینان داشته باشید که شلوارهای او را در ارتفاعی که برای او قابل دسترس است قرار داده اید. این یکی از دلایلی است که وقتی شما در حال طراحی اتاق کودک خود هستید در کمد انتخاب یک کمد مناسب توجه کنید، حالا او می تواند همه لباس های خود را به تنهایی انتخاب کند.

 

ایده های تزئین اتاق پسر ۸ ساله

با گذشت ۸ سال، می توانید مطمئن باشید که کودک شما از قبل دقیقاً آنچه را که دوست دارد می داند. با این حال، همیشه روش هایی برای سوپرایز کردن او وجود دارد.  می توانید کارتون مورد علاقه او را در اتاق شخصی اش ادغام کنید، یا می توانید ظاهر صورت خود  او را در دکور اتاق اش به تصور بکشید؟

یک چیز برای اطمینان وجود دارد و اینکه وقتی بچه شما ۸ ساله است، تخت خوابش به اندازه بقیه اتاقش برای او معنی نخواهد داشت. او می خواهد مطمئن شود که از فضای کافی برای بازی کردن یا روی زمین یا روی کنسول یا کامپیوتر برخوردار است. در حالی که برخی والدین با وجود رایانه در اتاق کودک موافق نیستند، این چیزی است که شما هنگام فکر کردن در مورد تغییر مجدد اتاق او باید آن را لحاظ کنید.

 

اکثر پسران ۸ ساله دوست دارند علاوه بر اتاق جایی از خود داشته باشند. مکانی که آنها دوست دارند فقط برای بازی تنها بمانند. بنابراین، می توانید با استفاده از چادر داخلی به راحتی این فضا را برای او ایجاد کنید. می توانید چند بالش را درون آن، یک پتو و هر چیز دیگر، قرار دهید.

 

ایده های اتاق خواب پسر ۱۰ ساله

در سن ۱۰ سالگی، فرزند شما احتمالاً دوست دارد برخی از دوستان خود را به خانه بیاورد  و با آنها بازی کند. بنابراین، شما باید مطمئن شوید که اتاق او از فضای کافی برای همه بازی های ایمن برخوردار است.

سرویس خواب نوزاد پسر

قفسه ها

با داشتن کتاب های بیشتر، او احتمالاً باید به قفسه های بیشتری احتیاج داشته باشد. باز هم، می توانید قفسه های سنتی و یا مدل های شناور را انتخاب کنید که شگفت آور به نظر می رسند، به خصوص اگر به عنوان مثال از شکل های مختلف مانند شش گوش استفاده کنید.

 

سرویس خواب نوزاد پسر

 

طراحی اتاق پسر بچه های نوجوان

همه ما می دانیم که نوجوانان می توانند پیچیده باشند. با این حال، بیش از هر زمان دیگری، آنها تمایل دارند اتاق خواب خود را به عنوان تنها اتاق کل خانه که تنها مال آنهاست، ببینند. و آنها دوست دارند وقت بگذارند تنها باشند، بدون اینکه کسی آنها را آزار دهد. بنابراین، کمترین کاری که می توانیم بکنیم این است که فضای آنها را بسیار لذت بخش و راحت کنیم، درست است؟

سرویس خواب نوزاد پسر

نتیجه گیری

همانطور که می بینید ، چیزهای زیادی وجود دارد که با رشد او در اتاق پسر شما تغییر می کند. این طبیعی است که مرتباً اتاق خود را با نیازهای خود سازگار کنید. بنابراین ، شما می خواهید مطمئن شوید که بیشترین هزینه خود را صرف مواردی می کنید که مدت زمان بیشتری در آنجا باقی می مانند.

ما شرط می بندیم که شما در حال تصویری هستید که اتاق پسرت در کجا قرار دارد ، درست است؟

همچنین شاید دوست داشته باشید!

با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

عضویت در خبرنامه

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست