آموزش نحوه تبدیل تخت کودک و نوزاد به نوجوان

امروزه در بازار دکوراسیون و مبلمان چوبی اتاق نوزاد استفاده از تخت‌های چندمنظوره به دلیل کارایی بیشتر و قیمت مناسب نسبت به کاربردهای آن بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته…

امروزه در بازار دکوراسیون و مبلمان چوبی اتاق نوزاد استفاده از تخت‌های چندمنظوره به دلیل کارایی بیشتر و قیمت مناسب نسبت به کاربردهای آن بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته است. وجود چند جزء مختلف مانند گهواره، میز تحریر، تخت نوجوان و پاتختی همگی در یک محصول سبب شده که نیازهای اکثر خریداران تخت و کمد نوزادی را برطرف کند که همین موضوع سبب استقبال از این نوع تخت‌ها شده است. در این مقاله از مجله فوکاچوب می‌خواهیم. آموزش طریقه تبدیل تخت کودک و نوزاد به نوجوان را به شما آموزش دهیم.

 

طریقه تبدیل تخت نوزاد به نوجوان

تخت‌های چندمنظوره کودک و نوزاد شامل دو مدل مختلفِ تخت دومنظوره نوزاد و تخت چهارمنظوره نوزادی می‌شود. که نحوه تبدیل شدن آن‌ها به تخت نوجوان به دلیل تعداد اجزاء آن‌ها کمی با هم متفاوت است. تخت‌های دومنظوره از دو جزء تشکیل شده‌اند که یک تخت به همراه یک یا دو پاتختی است. اما تخت‌های چهارمنظوره شامل چهارجزء گهواره، میز تحریر ، تخت و پاتختی است.

 

نحوه تبدیل تختخواب دومنظوره به نوجوان

در تخت دومنظوره یک یا دو عدد پاتختی در قسمت پایینی تخت نوجوان قرار می‌گیرد و سپس با نصب حفاظ در دو طرف تخت، تخت نوجوان تبدیل به تخت نوزادی می‌شود. و برای تبدیل تخت دومنظوره کودک  به نوجوان کافی است. پاتختی و حفاظ از روی تخت برداشته شود.

 

نحوه تبدیل تخت چهارمنظوره به نوجوان

تخت‌های نوزادی چهارمنظوره همان طور که از نام آن‌ها هم مشخص است. شامل چهار جزء است که عبارتند از : گهواره، تخت، میز تحریر  و پاتختی. که همانند تخت‌های دومنظوره پاتختی در قسمت پایینی تخت نوجوان قرار می‌گیرد. و یک گهواره روی پاتختی و تاج تخت نصب می‌شود. و معمولا برای دوطرف گهواره از همان حفاظ‌هایی که روی تخت‌های دومنظوره است، استفاده می‌شود. و زمانی که می‌خواهیم تخت چهارمنظوره را به تخت نوجوان تبدیل کنیم گهواره و پاتختی از روی آن برداشته می‌شود. همچنین با برداشتن حفاظ‌های روی گهواره و برعکس کردن گهواره تبدیل به میز تحریر می‌شود. در ویئو زیر نحوه انجام این کار آموزش داده شده است.

 

همچنین شاید دوست داشته باشید!

با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

عضویت در خبرنامه

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

۲ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست