۲۱ مدل کمد نوزادی منحصر به فرد برای اتاق کودک

اگر قصد خرید کمد نوزاد را برای اتاق کودک خود دارید قبل از هر چیزی باید با زیر و بم یک کمد نوزادی آشنا باشید تا بتوانید یک انتخاب مناسب…

اگر قصد خرید کمد نوزاد را برای اتاق کودک خود دارید قبل از هر چیزی باید با زیر و بم یک کمد نوزادی آشنا باشید تا بتوانید یک انتخاب مناسب داشته باشید. در این مقاله از مجله فوکاچوب قصد معرفی نمونه های مختلفی از کمدهای نوزادی را داریم که با ویژگی‌ها و قسمت‌های مختلف و برای کاربرد‌های مختلف طراحی شده‌اند. ما این کمد‌ها را براساس شکل ظاهری تقسیم بندی کرده و سپس جزئیات هر مورد را که شامل ابعاد و کاربرد بخش‌های مختلف آن کمد است را بررسی می کنیم.

 

ویژگی‌های یک کمد نوزاد مناسب

با توجه به کم بودن فضای خانه‌های آپارتمانی  امروزه کاربردی بودن یک کمد نوزاد برای اتاق او بیشتر از قبل مورد توجه پدر و مادرها قرار گرفته است. کاربرد کمد نوزادی ویترین دار مدل کینگاصلی کمد برای طبقه بندی و نگهداری لباس‌ها و وسایل است. اما برای کودکان که وسایل بیشتری دارند از لباس‌های آن‌ها گرفته تا وسایل مراقبت از کودک و وسایل بهداشتی و نیز اسباب بازی‌های آن‌ها، به بخش‌های مختلفی در یک کمد نوزاد نیاز داریم.

 

جالباسی برای آویزان کردن لباس‌ها، طبقه برای دسته‌بندی وسایل و نیز وجود کشو در کمد همگی می‌تواند به عنوان ویژگی‌های یک کمد مناسب نام برده شوند. البته با توجه به طیف وسیع نیاز‌ها انواع مختلف کمد نوزادی توسط شرکت‌های مختلف طراحی و تولید شده‌اند که در ادامه به بررسی انواع کمد نوزاد به همراه ارائه تصاویر و جزئیات دقیق از هر مدل کمد نوزاد می‌پردازیم.

 

انواع کمد نوزادی

کمدهای نوزاد را براساس معیارهای مختلفی مثلا بر اساس شکل ظاهری، متریال اولیه، سبک طراحی و … می‌توان تقسیم بندی کرد. که در اینجا ما قصد داریم انواع کمد نوزاد را براساس شکل ظاهری تقسیم بندی و به توضیح هر دسته آن بپردازیم. اما دو مورد دیگر یعنی متریال اولیه و سبک طراحی را که خود بحث مفصلی است را رها می‌کنیم چرا که از حوصله این مقاله خارج است و در ضمن تقسیم‌بندی براساس شکل ظاهری بیشتر مورد توجه افراد است.

 

ولی به عنوان توضیح مختصری در مورد متریال اولیه و سبک طراحی کمد نوزاد می‌توان گفت که کمد کودک بر اساس متریال اولیه به سه دسته کلی چوب، نئوپان ملامینه و MDF تقسیم می‌شود و نیز سبک‌های طراحی آن معمولا شامل کلاسیک، نئوکلاسیک، مدرن و مینیمالیست می‌شود که عمدتا از سبک‌های طراحی دکوراسیون داخلی پیروی می‌کنند. یعنی کمد نوزادی که طراحی آن کلاسیک است به راحتی در یک اتاق نوزاد با سبک طراحی کلاسیک دیزاین و چیدمان می‌شود.

 

اما برسیم به تقیسم بندی که قرار است در مورد آن صحبت کنیم یعنی تقسیم‌بندی کمدهای نوزادی بر اساس شکل ظاهری که بر اساس آن می‌توان گفت که کمدهای نوزادی به ۵ دسته زیر تقسیم می‌شوند.

 1. کمد نوزاد دودرب
 2. کمد تک نوزادی
 3. کمد ویترین‌دار نوزادی دودرب
 4. کمد ویترین دار نوزادی سه‌درب
 5. کمد وکیوم نوزادی

 

کمد نوزاد دودرب

به عنوان متداول ترین کمدها همین کمدهای دودرب هستند که شامل دو بخش جدا از هم هستند که در یک قسمت آن جالباسی قرار دارد و برای آویزان کردن لباس‌ها طراحی شده و بخش دیگر آن چند طبقه دارد که برای نگهداری از لباس‌های تاشده، کتاب‌ها، لوازم بهداشتی و سایر لوازم کودک مناسب است. در برخی از نمونه‌های این کمدها یک یا دو کشو در قسمت پایینی آن وجود دارد که تا حدودی کاربرد این کمدها را برای ما بیشتر می‌کند. در زیر چند نمونه از این کمدها را بررسی می کنیم. مدل هایی که بررسی می کنیم عبارتند از

 • کمد دودرب مدل نیکا
 • کمد دودرب مدل رز
 • کمد دودرب مدل کینگ
 • کمد دودرب مدل ویرا
 • کمد دودرب مدل لوراکس
 • کمد دودرب مدل هپی

 

کمد نوزادی دو درب مدل نیکا

نمونه شماره ۱ ??

اولین نمونه کمد دو درب که می خواهیم معرفی کنیم مدل نیکا است. ارتفاع این کمد ۱۹۵ سانتی متر و عرض آن ۸۴ سانتی متر است و عمق داخلی آن ۴۲ سانتی متر است. معمولا عمق ۴۰ سانتی متر عمق استاندارد برای کمدهای کودک است. در قسمت بالایی این کمد کودک جالباسی را داریم که برای آویزان کردن لباس مناسب است. و یک طبقه برای لباس های تاشوده در زیر آن داریم و پایین ترین قسمت کمد را یک کشو پر کرده است که برای جمع و جور کردن سایر وسایل مناسب است.

 

 

کمد نوزادی دو درب مدل رز

نمونه شماره ۲ ??

نمونه دوم که برای شما می‌خواهیم معرفی کنیم کمد کودک مدل رز است. ارتفاع این کمد ۲۰۰ سانتی متر و عرض آن ۸۰ سانتی متر است و عمق داخلی کمد طبق استاندارد ۴۰ سانتی متر بوده. در این نمونه هم در قسمت بالایی یک جالباسی داریم که زیر آن یک طبقه وجود دارد و در پایین ترین بخش کمد دو کشو داریم. درب کشوها و درب کمد یا همان نمای کار در این نمونه روکش وکیوم شده است.

 

 

کمد نوزادی دو درب مدل کینگ

نمونه شماره ۳ ??

نمونه سوم کمد کودک مدل کینگ است. ارتفاع این کمد ۲۰۶ سانتی متر و عرض آن ۸۴ سانتی متر است. و عمق داخلی کمد ۴۴ سانتی متر در نظر گرفته شده است. همانند دو نمونه قبل در این کمد نیز جالباسی در بالاترین قسمت قرار دارد. اما سبک طبقات داخلی آن کمی متفاوت تر است و همان طور که می بینید دارای ۳ طبقه داخلی است یک طبقه بزرگ عمودی و دو طبقه کوچک دارد. در پایین ترین بخش نیز دو کشو کوچک در کنار هم قرار دارند.

 

 

کمد نوزادی مدل ویرا دارای دو بخش و با طبقات زیاد مدل ویرا

نمونه شماره ۴ ??

شماره چهار را اختصاص می‌دهیم به کمد کودک مدل ویرا ، ارتفاع این کمد ۲۰۵ سانتی ‌متر و عرض کمد ۹۰ سانتی‌متر است. اما در این نمونه عمق داخلی بیشتر در نظر گرفته شده و ۵۰ سانتی‌متر است. همان‌طور که می‌بینید این کمد به دو بخش کلی تقسیم شده است که در یک طرف جالباسی بزرگتر است و در بالا قرار دارد و فقط یک طبقه داریم و در بخش دیگر جالباسی کوچک‌تر و در بخش پایین قرار دارد. اگر احتیاج به طبقات زیاد دارید این کمد گزینه خوبی برای شما است.

 

 

کمد بچه مدل لوراکس دارای استیکر

نمونه شماره ۵ ??

نمونه پنجم یک کمد کودک فانتزی‌ است که در آن از استیکر استفاده شده است و قطعا یک نمونه جذاب برای کودکان است. ارتفاع این کمد ۱۹۰ سانتی‌متر و عرض آن ۹۰ سانتی‌متر است و عمق داخلی کمد ۴۲ در نظر گرفته شده است. در قسمت بالایی کمد جالباسی و طبقه قرار دارد و در قسمت پایینی دو کشو تعبیه شده است. اگر با مسئله استفاده از این کمد در سنین بالاتر کودک خود مشکل دارید باید بگوییم که شما می‌توانید به راحتی استیکر‌ها را بکنید و کمد جدیدی برای سنین بالاتر کودک خود داشته باشید.

 

 

کمد بچه دو درب با دو درب کابینتی در پایین مدل هپی

نمونه شماره ۶ ??

آخرین نمونه از کمدهای دودرب را اختصاص می‌دهیم به مدل هپی ارتفاع این کمد ۱۸۸ سانتی‌متر و عرض آن ۸۰ سانتی‌متر است و عمق داخلی آن نیز ۴۰ سانتی‌متر است. وجه تمایز این کمد با سایر نمونه ها این است که در قسمت پایینی به جای کشو ازدو درب کوچک استفاده شده است.

 

 

 

 

کمد تک نوزادی

این کمدهای تک درب نوزادی راه حلی برای جمع و جور کردن وسایل نوزاد در اتاق‌هایی است که فضای زیادی ندارند. همچنین اگر کمد دودرب برای وسایل نوزاد شما کوچک است با اضافه کردن یک کمد تک نوزادی می‌توانید فضای ذخیره سازی بیشتری داشته باشید. بخش‌های مختلف این نوع کمد نوزاد از یک جالباسی و ۲ تا ۳ کشو تشکیل می‌شود که برخی از کشوها داخلی هستند و در پشت درب کمد قرار دارد و در نگاه اول دیده نمی‌شوند ات زمانی که درب کمد باز شود. به عنوان نمونه چند مورد از این مدل کمد نوزاد را بررسی می‌کنیم که عبارتند از:

 • کمد تک درب مدل نیلو
 • کمد تک درب مدل نیکا
 • کمد تک درب مدل لاین
 • کمد تک درب مدل هپی

 

 

کمد بچه مدل نیلو تک درب همراه با تاج

نمونه شماره ۷ ??

این مدل یک کمد تک درب با نام نیلو است. که ارتفاع آن ۱۹۵ سانتی‌متر و عرض آن ۵۴ سانتی‌متر است و عمق داخلی آن ۴۲ سانتی‌متر است. در قسمت بالایی جالباسی و در پایین کمد دو عدد کشو در نظر گرفته شده است. متریال کمد تمام ملامینه است و برای تزئین از گل‌های برجسته رنگ شده استفاده ‌شده است.

 

 

کمد کودک مدل نیکا تک درب با رکش وکیوم

نمونه شماره ۸ ??

این کمد تک درب مدل نیکا  است که در بالا نمونه  دودرب آن را معرفی کردیم. ارتفاع این کمد ۱۹۵ سانتی‌متر و عرض آن ۵۴ سانتی‌متر و عمق داخلی‌اش ۴۲ سانتی‌متر است. این کمد سه بخش دارد که در بالاترین قسمت جالباسی قرار دارد و در زیر آن دو کشو داخلی تعبیه شده است. و در پایین‌ترین قسمت کمدیک کشو دیگر قرار گرفته است. درب کمد با روکش وکیوم پوشانده شده است که برای زیبایی در زیر آن گل های برجسته کار شده است.

 

 

کمد بچه تک درب مدل لاین با دو کشو در پایین کمد

نمونه شماره ۹ ??

شماره نهم اختصاص پیدا می‌کند به کمد تک درب مدل لاین که نمونه دودرب آن را نیز دربالا معرفی کردیم. ارتفاع این کمد ۱۹۰ سانتی‌متر و عرض آن ۵۲ سانتی‌متر است و عمق داخلی برای آن ۵۰ سانتی‌متر لحاظ شده است. برای تزئینات این کمد از چوب و حکاکی روی درب استفاده شده است. همان طور که می‌بینید یک طبقه، دو عدد کشو و یک جالباسی به چشم می‌خورد.

 

 

کمد نوزاد تک درب مدل هپی

نمونه شماره ۱۰ ??

به عنوان آخرین نمونه برای کمد‌های تک درب کمد تک نوزاد مدل هپی را داریم. ارتفاع این کمد ۱۸۷ سانتی‌متر و عرض آن ۵۰ سانتی‌متر و عمق ۴۰ سانتی‌متر دارد. متریال اصلی این کمد ملامینه است و از دو بخش تشکیل شده است که در بخش بالایی جالباسی قرار دارد و در قسمت پایینی یک کشو تعبیه شده است.

 

 

 

 

کمد ویترین‌دار نوزادی دودربویترین بچه مدل نیکا

همان‌طور که احتمالا می‌دانید یکی از اجزاء سرویس خواب نوزاد ویترین است که در واقع کمدی همانند تصویر روبرو است با درب شیشه‌ای و برای قرار دادن تزئینات و عروسک‌های شیک است. اما کمد نوزاد ویترین‌دار ترکیبی از کمد و ویترین نوزادی هست که در واقع یک بخش آن کاربرد کمد را دارد و معمولا یک جالباسی و چند کشو یا طبقه در قسمت زیرین آن دارد و بخش‌دیگر آن کاربرد همان ویترین را دارد. که با یک درب شیشه‌ای مناسب برای چیدن وسایل تزئینی اتاق کودک در آن است. در زیر برایتان چند نمونه کمد ویترین دار نوزادی آورده ایم که عبارتند از:

 • کمد ویترینی مدل سپید
 • کمد ویترینی مدل آنجل
 • کمد ویترینی مدل شاتی
 • کمد ویترینی مدل اسنوپی
 • کمد ویترینی مدل گوزن
 • کمد ویترینی مدل اسمورف

 

 

 

کمد ویترین دار نوزادی مدل سپید همراه با کشو داخلی و طبقه شیشه ای

نمونه شماره ۱۱ ??

اولین مدلی که  می‌خواهیم برای این دسته معرفی کنیم کمد ویترین‌دار مدل سپید است. که ارتفاع آن ۱۹۵ و عرض‌اش ۹۰ سانتی‌متر است. عمق داخلی این کمد نیز ۴۲ سانتی‌متر لحاظ شده است. این کمد دو بخش اصلی دارد که در بخش کمد آم یک جالباسی در بالا و دو عدد کشو داخلی و یک طبقه در زیرآن دیده می‌شود. و در قسمت ویترین دو طبقه شیشه‌ای و که از بیرون کمد قابل مشاهده است و یک قفسه در قسمت پایینی آن نیز مشاهده می‌شود.

 

 

کمد ویترین دار نوزاد مدل آنجل همراه با طبقات شبشه ای و دو عددکشو

نمونه شماره ۱۲ ??

این کمد ویترینی نوزاد از سه بخش تشکیل شده است یک قسمت جالباسی و در کنار آن یک ویترین با سه طبقه شیشه‌ای قرار دارد و در زیر این دو بخش دو عدد کشو تعبیه شده است. ارتفاع این کمد ۲۰۰ سانتی‌متر و عرض آن ۹۰ سانتی متر است در حالی که عمق داخلی آن ۴۲ سانتی متر لحاظ شده است. و در قسمت تاج این کمد دو عدد استیکر برجسته  فرشته به چشم می‌خورد.

 

 

کمد ویترین دار نوزاد مدل شاتی با درب های شبکه ای

نمونه شماره ۱۳ ??

این نمونه تفاوت اصلی که با نمونه‌های بالا دارد این است که هر دو درب آن شیشه دارد و به راحتی می‌توان داخل آن را دید. در قسمت ویترین دو طبقه تعبیه شده است و در بخش جالباسی طبقه‌ای در زیر آن مشاهده نمی‌شود. در پایین ترین قسمت کمد نیز دو عدد کشو با دستگیره‌های چوبی قرار داده شده است. قسمت شبکه‌ای روی درب‌ها از جنس MDF است که پس از پرداخت کاری با روکش وکیوم روی آن‌ها پوشش داده شده است.

 

 

کمد ویترین دار بچه مدل اسنوپی همراه با استیکر اسنوپی و دو کشو در قسمت پایینی کمد

نمونه شماره ۱۴ ??

نمونه دیگری که می‌خواهیم برای شما معرفی کنیم یک کمد ویترینی دارای استیکر است. کمد ویترین دار نوزاد مدل اسنوپی از سه قسمت تشکیل شده است که یک بخش آن جالباسی است که ویترین در کنار آن قرار دارد و قسمت پایین کمد نیز دو عدد کشو قرار گرفته است. ارتفاع این کمد ۱۹۵ سانتی‌متر و عرض آن ۱۰۰ سانتی‌متر  است. عمق داخلی کمد نیز مانند اکثر کمدهای نوزادی ۴۲ سانتی متر در نظر گرفته شده است. همان‌طور که دیده می‌شود ویترین با سه طبقه شیشه‌ای بخش بندی شده و دو عدد استیکر اسنوپی روی کار دیده می‌شود.

 

 

کمد ویتریندار بچه مدل گوزن دارای طبقات شیشه ای و استیگر گوزن در زمستان

نمونه شماره ۱۵ ??

در این نمونه کمد نیز با استیکر تزئین شده است و از استیکرهای گوزن و کلبه روی کار استفاده شده است. ارتفاع کمد ۱۹۰ سانتی‌متر است و عرض آن ۱۰۰ سانتی‌متر در نظر گرفته شده است. عمق داخلی آن نیز ۴۲ سانتی‌متر می‌باشد. دو عدد کشو و یک ویترین با سه طبقه شیشه‌ای که در کنار جالباسی قرار گرفته است تمام قسمت‌هایی است که در این کمد داریم. این مدل همان طور که از ظاهر آن پیدا است گوزن نام دارد.

 

 

کمد ویترین دار اسمورف همراه با کتابخانه کناری و کشو

نمونه شماره ۱۶ ??

آخرین مدل که قرار است در بین کمد‌های ویترین‌دار نوزاد معرفی کنیم مدل اسمورف است. این نمونه بر خلاف نمونه‌های دیگر دو عدد ویترین دارد. که یکی از آن‌ها به صورت طبقه‌هایی در کنار کمد قرار دارد و حتی می‌توان به عنوان کتاب خانه از آن استفاده کرد. دو کشو یک جالباسی و یک ویترین دیگر با طبقات شیشه‌ای بخش‌های دیگر این کمد است. ارتفاع ۱۹۰ سانتی‌متری عرض  ۱۰۵ سانتی‌متری و عمق ۴۲ سانتی‌متری ابعاد این کمد را تشکیل می‌دهند.

 

 

 

 

کمد ویترین‌دار نوزادی سه‌درب

این کمدها بیشتر به کمد سه‌درب مشهور هستند که در ظاهر ترکیبی از یک کمد دودرب و یک ویترین هستند. این مدل از کمدهای نوزادی بزرگترین از نظر ابعاد و نیز جادارترین کمدهای کودک هستند که با وجود سه بخش در آن‌ها به راحتی می‌توان تمام وسایل نوزاد را طبقه بندی کرد. این مدل از کمدهای نوزادی شامل جالباسی، قسمت ویترین و طبقه‌های مختلف و نیز کشو هستند. برای فهم بهتر چند نمونه در زیر توضیح داده شده است. که نمونه ها عبارتند از:

 • کمد سه درب مدل نیکا
 • کمد سه درب مدل سپید
 • کمد سه درب مدل کینگ
 • کمد سه درب مدل لاین
 • کمد سه درب مدل نیلو

 

 

کمد ویترین دار نوزاد مدل نیکا با سه درب مجزا و چهار کشو و طبقات زیاد

نمونه شماره ۱۷ ??

به عنوان اولین مدل برای کمد‌های نوزادی سه درب مدل نیکا را قرار داده‌ایم (همان مدلی که نمونه تک درب آن را در بالا معرفی کردیم). عموما این مدل کمد‌ها فضا و بخش‌های زیادی برای قرار دادن وسایل دارند. همان طور که دیده می‌شود در این کمد ویترین در وسط قرار دارد و جالباسی و طبقات در کنار آن قرار دارد. دو کشو کوچک در زیر ویترین و دو کشو بزرگ‌تر در پایین ترین قسمت کمد قرار دارد. ارتفاع کمد ۱۹۵ سانتی‌متر و عرض آن ۱۲۴ سانتی‌متر است و عمق داخلی آن ۴۲ سانتی‌متر در نظر گرفته شده است.

 

 

کمد ویترین دار بچه مدل سپید دارای دو بخش ویترین و یک بخش کمد لباس نوزاد

نمونه شماره ۱۸ ??

در این کمد سه درب مدل سپید ما شاهد دو بخش ویترین هستیم که در قسمت پایینی هر دو بخش آن دو طبقه چوبی تعبیه شده است. در کنار دو بخش ویترین بخش جالباسی دیده می‌شود که در زیر آن دوکشو داخلی و یک قفسه دبده می‌شود. و مانند اکثر کمدهای معرفی شده این مقاله در قسمت پایین کمد دو عدد کشو به چشم می‌خورد. با عمق داخلی ۴۲ سانتی متر ارتفاع کمد ۱۹۵ سانتی‌متر و عرض آن ۱۲۰ سانتی‌متر در نظر گرفته شده است. اگر وسایل تزئینی اتاق کودک شما زیاد است این کمد با دو بخش ویترین گزینه خوبی برای شما است.

 

 

کمد ویترین دار کودک مدل کینگ دارای دو جالباسی و یک ویترین و قسمت هایی طبقه بندی وسایل در زیر آن ها

نمونه شماره ۱۹ ??

کمد سه درب مدل کینگ برخلاف مدل سپید (نمونه شماره ۱۸) دارای دو بخش جالباسی و طبقات زیاد در قسمت زیرین آن‌ها است. و یک ویترین در وسط کمد قرار گرفته است. اگر فرزند شما لباس‌های زیادی دارد این کمد با وجود دو بخش جالباسی در آن برای شما مناسب‌تر است. وجود دو کشو و پنج طبقه در پایین کمد آن را کاربردی‌تر کرده است. ارتفاع کمد ۲۰۶ سانتی‌متر و عرض آن ۱۲۴ سانتی‌متر و عمق آن ۴۴ سانتی‌متر در نظر گرفته شده است.

 

 

کمد ویترین دار بچه مدل لاین سه درب

نمونه شماره ۲۰ ??

کمد سه درب مدل لاین در پایین ترین قسمت آن چهار کشو به چشم می‌خورد که و در بالای کمدها سه درب قرار دارد که ویترین در قسمت وسط قرار دارد و دو بخش جالباسی و طبقات در کنار آن‌ قرار دارد و ویترین کمد با سه طبقه شیشه‌ای طبقه‌بندی شده است. ارتفاع این کمد ۱۹۴ سانتی‌متر است و عرض آن ۱۲۰ سانتی‌متر لحاظ شده است. برخلاف اکثر کمدهای معرفی شده که عمق داخلی آن‌ها حدود ۴۰ سانتی متر است در این کمد عمق داخلی آن ۵۲ سانتی ‌متر در نظر گرفته شده است تا فضای بیشتری در کمد داشته باشیم.

 

 

کمد ویترین دار کودک و نوزاد مدل نیلو به همراه کشو در پایین کمد

نمونه شماره ۲۱ ??

به عنوان آخرین نمونه از کمدهای منحصر به فرد برای اتاق  کمد سه درب مدل نیلو را قرار می‌دهیم. که شکل ظاهری آن چیزی شبیه مدل لاین است. یعنی چهار کشو در قسمت پایینی دارد و سه درب قسمت بالایی کمد را پوشانده است. در این نمونه نیز ویترین در وسط کمد قرار دارد که سه طبقه شیشه‌ای در داخل آن دیده می‌شود. روی تاج و درب‌های کمد نیز با گل‌های برجسته تزئین شده است تا زیبایی کمد دو چندان شود. عمق داخلی، عرض و ارتفاع  کمد به ترتیب  ۴۲ سانتی‌متر، ۱۲۴ و ۱۹۵ سانتی،متر است.

 

 

 

 

کمد وکیوم نوزادی

این دسته بندی را هم می‌توان از نظر متریال و هم از نظر ظاهر در نظر گرفت در واقع منظور از کمد وکیوم نوزاد کمدهایی است که برای پوشش سطح کار آن‌ها از روکش‌های وکیوم استفاده می‌شود. و بیشتر درب کمد و درب کشوهای آن روکش وکیوم می‌شوند در واقع پس از پرداخت کاری‌ها و در آوردن طرح‌های مورد نظر، روی سطح کار با روکش‌های وکیوم پوشانده می‌شود. در اینجا قصد داریم کمدهایی که در بالا معرفی کردیم که برای روکش درب‌ها یا همان نمای کار آن‌ها از پوشش روکش وکیوم استفاده شده است را برایتان لیست کنیم.

 • نمونه شماره ۱ کمد دو درب مدل نیکا
 • نمونه شماره ۲ کمد دو درب مدل رز
 • نمونه شماره ۳ کمد دو درب مدل کینگ
 • نمونه شماره ۸ کمد تک درب مدل نیکا
 • نمونه شماره ۱۱ کمد ویترینی مدل سپید
 • نمونه شماره ۱۷ کمد سه درب مدل نیکا
 • نمونه شماره ۱۸ کمد سه درب مدل سپید
 • نمونه شماره ۱۹ کمد سه درب مدل کینگ

 

 

الان باید چی کار کرد

اگر الان قصد بررسی بیشتر و یا خرید این کمدها را دارید و یا می‌خواهید سایر اجزاء سرویس‌های خواب نوزادی که این کمد ها جزئی از آن‌ها هستند را ببینید. می‌توانید به فروشگاه بروید و با یک جستجوی کوچک، جزئیات دقیق هر محصول و سرویس را ببینید. و به عنوان جمع بندی در زیر یک لیست کامل از ۲۱ کمدی که در این مقاله بررسی شد را برای شما قرار می دهیم.

 1. کمد دودرب مدل نیکا
 2. کمد دودرب مدل رز
 3. کمد دودرب مدل کینگ
 4. کمد دودرب مدل ویرا
 5. کمد دودرب مدل لوراکس
 6. کمد دودرب مدل هپی
 7. کمد تک درب مدل نیلو
 8. کمد تک درب مدل نیکا
 9. کمد تک درب مدل لاین
 10. کمد تک درب مدل هپی
 11. کمد ویترینی مدل سپید
 12. کمد ویترینی مدل آنجل
 13. کمد ویترینی مدل شاتی
 14. کمد ویترینی مدل اسنوپی
 15. کمد ویترینی مدل گوزن
 16. کمد ویترینی مدل اسمورف
 17. کمد سه درب مدل نیکا
 18. کمد سه درب مدل سپید
 19. کمد سه درب مدل کینگ
 20. کمد سه درب مدل لاین
 21. کمد سه درب مدل نیلو

همچنین شاید دوست داشته باشید!

با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

عضویت در خبرنامه

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

۱ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست