۱۲ مدل تخت و کمد نوزاد پسر از فوکاچوب

تمام افرادی که درحال تدارک لوزام اتاق نوزادی پسر خود هستند به دنبال مدل تخت و کمد نوزاد پسر برای اتاق او نیز هستند. و بسیار علاقه دارند که تخت…

تمام افرادی که درحال تدارک لوزام اتاق نوزادی پسر خود هستند به دنبال مدل تخت و کمد نوزاد پسر برای اتاق او نیز هستند. و بسیار علاقه دارند که تخت و کمد را ست و هماهنگ با هم داشته باشند. که این باعث زیبایی و یکنواختی دکور اتاق نوزاد می شود. همچنین امروزه کمد و تخت در اتاق نوزاد جزء لوازم اصلی محسوب می‌شود و تمام افراد آن را برای اتاق کودک تهیه می‌کنند. ما در اینجا قصد بررسی و معرفی ۱۲ مدل تخت و کمد نوزاد پسرانه را داریم که برای اتاق‌های نوزادی پسرانه مناسب است. در تمام این ۱۲ مدل معرفی شده تخت و کمد با طراحی ست شده شبیه به هم هستند و در واقع یک سرویس خواب نوزاد را تشکیل می دهند.

 

 

 

مدل تخت و کمد نوزاد پسر

سبک طراحی تخت و کمد

برای یک انتخاب مناسب مدل تخت و کمد نوزاد پسرانه برای اتاق پسرمان به موارد مختلفی باید توجه داشته باشیم. که در اینجا چند مورد را ذکر می‌کنیم. اولین چیزی که باید به آن دقت کنیم سبک طراحی اتاقی است که برای پسرمان در نظر گرفته ایم، یعنی اگر در اتاق از طراحی مدرن استفاده شده است بهترین گزینه برای مدل تخت و کمدها مدلی است که سبک طراحی آن نیز مدرن است. این باعث می‌شود که اتاق نوزادمان هارمونی یکنواخت‌تری داشته باشد و به راحتی بتوانیم سرویس خواب را با طراحی اتاق هماهنگ کنیم.

 

 

 

رنگ تخت و کمد

گزینه دیگری که باید در نظر بگیریم رنگ تخت و کمد است. همان طور که می دانید رنگ ها روی انسان بسیار تاثیر می گذارند و سبب آرامش و حتی اضطراب در انسان می شوند. بنابراین با انتخاب رنگ مناسب برای تخت و کمد نوزاد تجربه لذت بخشی برای او ایجاد کنیم. رنگ‌های زیادی است که برای اتاق کودک مناسب است مثلا رنگ سفید.  اگر می‌خواهید انواع  ترکیب رنگی مناسب برای اتاق خواب نوزاد را بدانید مقاله فلان را بخوانید.

 

 

 

ابعاد تخت و کمد

نکته‌ی دیگری که در خرید تخت و کمد نوزاد باید در نظر بگیریم ابعاد است. امروزه به دلیل آپارتمانی شدن اکثر خانه‌ها فضای کمی در منازل داریم بنابراین قبل از اقدام به خرید باید ابعاد دقیق اتاق را داشته باشیم تا یک سرویس مناسب تهیه کنیم. البته این را هم در نظر داشته باشید که اکثر سرویس‌های خواب نوزاد در ابعاد استاندارد طراحی شده‌اند بنابراین اگر خانه شما استاندارد طراحی شده باشد از این جهت مشکلی برای شما پیش نخواهد آمد.

 

 

 

مدل کمد کودک پسرانه

اکثر مدل‌های کمد کودک شامل جالباسی طبقه و کشو برای لباس یا سایر وسایل هستند. اما این که کمد شما شامل چه بخش‌هایی شود به نیاز شما بستگی دارد. همچنین در برخی از نمونه‌های کمد یک ویترین دیده می‌شود. یا در بخش داخل کمد دو عدد جالباسی تعبیه شده است بنابراین تمام این ویژگی‌ها دقیقا به نیاز و سلیقه شما بستگی دارد.

 

 

 

قیمت کمد نوزاد پسر

قیمت تمام شده یک کمد نوزاد به متریال استفاده شده برای آن بستگی دارد این که از چه ورق MDF یا ملامینه و با چه کیفیتی استفاده شود و همچنین در کمد چقدر یراق آلات استفاده شده است تمام این‌ها روی قیمت تمام شده آن تاثیرگذار است. در برخی از کمدها نیز از استیکر برای تزئین استفاده می‌شود که خود در افزایش قیمت تاثیر گذار است. در برخی کمدها بخش‌های داخلی زیادی مثلا چندین طبقه داریم که به متریال بیشتری نیاز دارد و باز هم در قیمت نهایی تاثیر گذار است. پس شما باید تمام این نکات را برای مقایسه کردن دو کمد در نظر داشته باشید.

 

 

 

۱۲ مدل تخت و کمدنوزاد پسر که در این لیست بررسی می کنیم عبارتند از

 • سرویس تخت و کمد نوزاد مدل اسنوپی
 • سرویس تخت و کمد نوزاد مدل آنجل
 • سرویس تخت و کمد نوزاد مدل زرافه
 • سرویس تخت و کمد نوزاد مدل سپید
 • سرویس تخت و کمد نوزاد مدل سیاوش
 • سرویس تخت و کمد نوزاد مدل شاتی
 • سرویس تخت و کمد نوزاد مدل کینگ
 • سرویس تخت و کمد نوزاد مدل گوزن
 • سرویس تخت و کمد نوزاد مدل لاین
 • سرویس تخت و کمد نوزاد مدل لوراکس
 • سرویس تخت و کمد نوزاد مدل هپی
 • سرویس تخت و کمد نوزاد مدل نیکا

 

 

 

۱- سرویس تخت و کمد نوزاد پسر مدل اسنوپی

در  تخت چهارمنظوره نوزادی مدل اسنوپی در پایین تخت یک ویترین کوچک داریم که پس از برداشته شدن از روی تخت تبدیل به پاتختی می‌شود و گهواره داخل تخت پس از دمونتاز از روی تخت برای ما تبدیل به یک میز تحریر عالی می‌شود. بنابراین یک گزینه عالی برای تخت خواب نوزاد پسرانه است. در کمد نوزادی مدل اسنوپی نیز دو کشو در زیر کمد و در قسمت بالایی دو درب داریم که یک بخش آن جالباسی برای آویزان کردن لباس‌ها و بخش دیگر آن طبقه برای طبقه بندی وسایل اتاق بچه است. وجود یک پنجره کوچک با چهار طبقه مجزا در سمت راست کمد برای شما یک ویترین کوچک را فراهم می کند که به راحتی می توانید اسباب بازی های تزئینی نوزادتان را در آن قرار دهید.

تخت و کمد نوزاد پسر مدل اسنوپی

 

 

 

۲- تخت و کمد کودک مدل آنجل

 در نمونه دوم که برای فهرست ۱۲ تایی مدل تخت و کمد نوزاد پسر آورده ایم یک کمد ویترین به چشم می‌خورد کمدهای ویترینی‌ ترکیبی از کمد و ویترین هستند که یک بخش‌آن کمد و بخش دیگر آن ویترین است این مدل کمدها یک نمونه عالی برای منازل آپارتمانی است چون هم کمد و هم ویترین را در کنار هم برای شما فراهم می‌کند. در پایین کمد نیز دو عدد کشو تعبیه شده است که از آن می توان برای نگهداری وسایل و لوازم اتاق کودک استفاده کرد و یا می توان به عنوان بخشی برای لباس های تا شده در نظر گرفت. تخت این نمونه نیز دومنظوره است بنابراین از این تخت هم می‌توان برای دوران نوزادی استفاده کرد و هم پس از برداشتن کشوهای پایین تخت از روی آن یک تخت نوجوان داشت که برای دوران نوجوانی قابل استفاده است.

تخت و کمد نوزاد پسر مدل آنجل

 

 

 

۳- مدل زرافه، سرویس خواب نوزاد پسرانه جدید

 

تخت و کمد نوزاد پسر مدل زرافه

 

 

 

 

۴- تخت خواب کودک پسرانه مدل سپید

 

تخت نوزاد پسرانه مدل سپید

 

 

 

۵- مدل سیاوس تخت و کمد نوزاد پسرانه

 

مدل تخت و کمد نوزاد پسر سیاوش

 

 

 

۶- ست کمد و تخت پسرانه مدل شاتی

 

تخت و کمد نوزاد پسر مدل شاتی

 

 

 

 

۷- سرویس تخت دومنظوره و کمد پسرانه نوزادی

 

تخت و کمد نوزاد پسر مدل کینگ

 

 

۸- سرویس فانتزی تخت و کمد نوزاد پسرانه

 

تخت و کمد نوزاد پسر مدل گوزن

 

 

 

 

۹- ست تخت و کمد نوزاد مدل لاین

 

تخت و کمد نوزاد پسر مدل لاین

 

 

 

۱۰- مدل تخت و کمد نوزاد پسر با تزئین استیکر لوراکس

 

تخت نوزاد در کنار کمد نوزاد با رنگ سفید و قهوه ای مدل لوراکس

 

 

 

 

۱۱- ست تخت، کمد و ویترین پسرانه مدل هپی

 

ست پسرانه تخت کمد و ویترین نوزاد مدل هپی

 

 

 

۱۲- نیکا، مدل تخت مبلی و کمد نوزاد پسر

 

تخت مبلی نوزاد پسرانه به همراه ویترین تک درب نوزادی پسرانه

 

 

همچنین شاید دوست داشته باشید!

با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

عضویت در خبرنامه

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست