۴ سری خواب نوزاد فوکا چوب با جنسیتِ خنثی

استفاده از سرویس یا سری خواب نوزاد با جنسیتِ خنثی مزایای خاص خودش را دارد. ضمن این که شما می توانید از این سرویس خواب برای چند فرزند خود استفاده…

استفاده از سرویس یا سری خواب نوزاد با جنسیتِ خنثی مزایای خاص خودش را دارد. ضمن این که شما می توانید از این سرویس خواب برای چند فرزند خود استفاده کنید و از نظر اقتصادی صرفه جویی زیادی انجام دهید، در کنار آن می توانید به راحتی و بدون هیچ مسئله ای دکوراسیون اتاق کودک خود را تزئین کنید. در ادامه این مطلب قرار است چهار مورد از بروزترین و جدید ترین سری های خواب نوزاد از شرکت فوکا چوب را بررسی کنیم. پس با ما همراه باشید.

 

سری خواب نوزاد مدل آرشید

سرویس خواب مدل آرشید - فوکا چوب

سرویس یا سری خواب نوزاد مدل آرشید یکی از جدیدترین سرویس هایی خواب کودک و نوجوان فوکا چوب محسوب می شود. این سرویس خواب نوزاد از ۵ تکه که شامل یک تخت نوزادی که قابلیت تبدیل شدن به تخت نوجوان را دارد، یک کمد لباس، ویترین، آینه و دراور و  پاتختی تشکیل می شود. که در تصویر فوق که از این سرویس آمده، تخت به صورت تخت کودک نمایش داده شده که پس از رشد نوزاد می توان طبقه انتهای تخت را برداشته که به عنوان پاتختی از آن استفاده می شود و تخت سرویس خواب نوزاد مدل آرشید به تخت نوجوان تبدیل می شود، و فرزند شما تا چند سال می تواند از آن استفاده کند.

سبک طراحی سرویس خواب کودک مدل آرشید به گونه ای است که از آن هم می توان سرویس خواب پسرانه و هم سرویس خواب دخترانه استفاده کرد. در اصل می توان گفت که سرویس یا سری خواب نوزاد مدل آرشید از لحاظ جنسیتی خنثی است.

سری خواب نوزاد مدل آنجل

سرویس خواب نوزاد و کودک مدل آنجل از فوکا چوب

در نگاه اول و با شنیدن نام آنجل که روی این سرویس خواب کودک و نوجوان آمده احساس می کنید این سرویس مخصوص اتاق خواب های دخترانه است، اما باید بگوییم که این سری خواب نوزاد هم از نظر جنسیتی خنثی بوده و هم برای نوزادان پسر و هم دختر مناسب است. این سری خواب نوزاد از ۶ تکه که شامل یک تخت کودک و نوجوان، کمد لباس، ویترین، کمدِ ویترینی، آینه و دراور و پاتختی می شود تشکیل شده است.

تخت نوزاد دومنظوره

همانند سرویس آرشید این سرویس خواب نوزاد هم از تخت دومنظوره کودک و نوجوان بهره می برد و پس از مدتی و با رشد کودک امکان تبدیل تخت کودک به تخت نوجوان وجود دارد. ابعاد تکه های این سری خواب به صورت زیر است:

  • ابعاد تخت خواب: طول ۱۸۳ سانتی متر – عرض ۱۱۰ سانتی متر – ارتفاع ۹۵ سانتی متر
  • ابعاد کمد لباس: عرض ۸۰ سانتی متر – عمق ۴۲ سانتی متر – ارتفاع ۲۰۰ سانتی متر
  • ابعاد ویترین: عرض ۵۰ سانتی متر – عمق ۴۲ سانتی متر – ارتفاع ۲۰۰ سانتی متر
  • ابعاد کمدِ ویترینی: عرض ۹۰ سانتی متر – عمق ۴۲ سانتی متر – ارتفاع ۲۰۰
  • ابعاد آینه و دراور: عرض ۸۰ سانتی متر – عمق ۴۲ سانتی متر – ارتفاع تا بالای آینه ۱۹۰ سانتی متر
  • ابعاد پاتختی: عرض ۴۵ سانتی متر – عمق ۹۵ سانتی متر – ارتفاع ۴۵ سانتی متر

سرویس خواب نوزاد مدل آلاله

سرویس خواب نوزاد مدل آلاله از فوکا چوب

اگر کمی با روان شناسی رنگ ها آشنایی داشته باشید، می دانید که رنگ بنفش باعث ایجاد حس ارزش، شجاعت و اصالت می شود همچنین رنگ بنفش به ویژه سایه های روشن تر آن، باعث آرامش روحی و روانی افراد شده و اعتماد به نفس و عزت نفس را در آن ها افزایش می دهد. بر اساس تحقیقات نیز یکی از تاثیرات دیگر رنگ بنفش افزایش قوه ی تخیل و خلاقیت در کودکان است.

سرویس خواب کودک مدل آلاله با تمرکز بر روی رنگ بنفش به شما این امکان را می دهد که یک دکوراسون خلاقانه برای کودک خود ایجاد کنید و همچنین به افزایش خلاقیت و اعتماد به نفس کودک شما کمک می کند. این سری خواب کودک از ۴ تکه مختلف که یک تخت کودک و نوجوان، کمد لباس، ویترین و پاتختی است، ساخته می شود.

سری خواب نوزاد مدل سپید

سپید 1

هرچند که در این لیست سری خواب نوزاد مدل سپید را در انتها معرفی کردیم اما این سری خواب یکی از جدیدترین و بروزترین سرویس های خواب نوزاد ما است. این سری خواب کودک تنوع بسیار بالایی دارد به طوری که از ۸ تکه مختلف تشکیل شده است. تکه های سری خواب مدل سپید شامل یک تخت کودک و نوجوان، کمد لباس، ویترین، کمدِ ویترینی دو درب، کمدِ ویترینی سه درب، میز تحریر، دراور و دو عدد پاتختی است. همانند سایر سرویس این لیست این سرویس خواب کودک و نوجوان  از نظر جنسیتی خنثی بوده و هم برای اتاق کودک دخترانه قابل استفاده است و هم برای طراحی یک دکور زیبا برای اتاق خواب های نوزاد پسرانه.

همچنین شاید دوست داشته باشید!

با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

عضویت در خبرنامه

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست