نمونه سرویس خواب کودک و نوجوان دارای استیکر – بخش دوم

در مطلب قبلی از مجله فوکا چوب به بررسی چهار مدل از سرویس های خواب کودک و نوجوان از تولیدات فوکا چوب که در آنها از استیکر استفاده کرده ایم…

در مطلب قبلی از مجله فوکا چوب به بررسی چهار مدل از سرویس های خواب کودک و نوجوان از تولیدات فوکا چوب که در آنها از استیکر استفاده کرده ایم پرداختیم. ابتدا به صورت کامل در مورد استیکر توضیحاتی را دادیم و سپس به بررسی ۴ سری خواب کودک و نوزاد که در آن ها از استیکر استفاده شده بود پرداختیم. بنابراین به شما پیشنهاد می کنیم که حتما مطلب نمونه سری خواب کودک و نوجوان دارای استیکر را بررسی کنید.

اما در این مطلب نیز قرار است ۵ مورد دیگر از این سرویس های خواب کودک و نوجوان که با نام های هَپی، گوزن، لاکی، لوراکس و پِتی نام گذاری شده اند را بررسی کنیم که در آن ها از استیکرها به روش های مختلفی استفاده شده است.

سری خواب کودک و نوزاد مدل پِتی

سرویس خواب نوزاد مدل پتی از فوکا چوب

سری خواب نوزاد و نوجوان مدل لوراکس

سرویس خواب نوزاد و نوجوان مدل لوراکس

کاراکتر اصلی استیکر این سرویس خواب نوزاد لوراکس انیمیشن معروف آمریکایی است که در سال ۲۰۱۲ تولید شده است. انیمیشن جالب لوراکس The Lorax داستان زندگی پسری به نام تد Ted رو به تصویر می‌کشه که در شهری به نام تنیدویل زندگی می‌کنه. توی این شهر که توسط فردی پول‌دار به نام اوهر (O’Hare) اداره می‌شه هیچ درخت طبیعی به چشم نمی‌خوره و تمام گیاهان و درختان اون از جنس پلاستیک هستن.

سرویس خواب کودک و نوجوان مدل لاکی

سرویس خواب نوزاد و نوجوان مدل لاکی

سرویس کودک و نوجوان مدل هَپی

سرویس خواب نوزاد و نوجوان مدل هپی

سری خواب نوزاد و نوجوان مدل گوزن

سرویس خواب نوزاد نوجوان مدل گوزن

یک گوزن مهربان و تپل استیکری یه که خیلی از بچه ها عاشق اون هستند. استفاده از یک کلبه چوبی با تم زمستانی و دانه های برف ما را به یاد کارتون هایی می اندازد که در محیط هایی مشابه طبیعت آمریکای شمالی است می اندازد.

همانطور که قبلا هم گفتیم یک مزیت خوبی استیکرها دارند این است که این امکان را به شما می دهند تا پس از مدتی و براساس سن فرزندتان آن ها را تغییر دهید. شما به راحتی می توانید این استیکرها را کنده و استیکر جدیدی جایگزین آن ها کنید.

همچنین شاید دوست داشته باشید!

با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

عضویت در خبرنامه

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست