مدل های مختلف تخت نوزادی

  تخت خواب کودک تخت کودکان مدل های مختلفی دارد. از تخت های جدید دومنظوره گرفته تا چند منظوره که مناسب سنین کودکی تا نوجوانی است. و تخت های ساده…

 

تخت خواب کودک

تخت کودکان مدل های مختلفی دارد. از تخت های جدید دومنظوره گرفته تا چند منظوره که مناسب سنین کودکی تا نوجوانی است. و تخت های ساده ای که برای کودکان ۱ تا ۶ سال مناسب است. همچنین مدل دیگری از تخت خواب کودک در بازار به چشم می خورد که معروف به تخت دو طبقه کودک هستند. این تخت های دوطبقه که مناسب اتاق های مشترک دخترانه و پسرانه است. شامل دو تخت و یکسری متعلقات دیگر مانند پله، سرسره برای بازی است.

 

تخت دو طبقه کودک مدل ال

 

اما پرطرفدار ترین تختخواب کودک در بازار ایران تخت خواب های گهواره دار و تخت های دومنظوره کودکانه است. که از بدو تولد تا سنین نوجوانی و جوانی می توان از آن ها در اتاق کودک استفاده کرد. اگر به دنبال تخت خواب کودک دخترانه یا تخت خواب کودک پسرانه برای اتاق فرزندتان هستید پیشنهاد ما به شما بررسی تخت های کودک فوکاچوب است.

سرویس تخت و کمد نوزاد مدل کینگ دارای شلف اتاق کودک با تم اتاق سبز رنگ

اتاق خواب نوزاد به همراه تخت مبلی و کمد نوزادی با تم قهوه ای

سرویس چوبی نوزاد شامل تخت و کمد نوزاد به همراه پرده اتاق کودک با طرح زرافه

اتاق کودک مدل کینگ به همراه تخت مبلی دو منظوره و کمد نوزاد

تخت و کمد نوزاد مدل لوراکس با استیکر لوراکس روی دیوار کنار تخت نوزاد

 

دختر بچه 3 تا 4 سالهتخت بچه

شاید تعجب کنید و با خود بگویید که مگر تخت بچه با تخت کودک تفاوتی دارد؟ پاسخ این سوال شما نه است. تخت خواب بچه گانه هیچ تفاوتی با تخت خواب کودک ندارد. در زیر چند مدل از تخت بچه گانه که از بین محصولات فوکاچوب انتخاب شده است برایتان قرار دادیم. در اکثر این محصولات از بهترین ورق های ملامینه موجود در بازار که از تولیدات شرکت ملامینه پویا است استفاده می شود. که توسط حرفه ای ترین نجارها در خط تولید فوکاچوب مونتاژ می شود.

نقاشی اتاق بچه

سرویس خواب نوزاد و نوجوان مدل الساسرویس خواب نوزاد و نوجوان مدل شاتیسرویس خواب نوزاد و نوجوان مدل سیندرلاسرویس خواب نوزاد و نوجوان مدل اسمورفسرویس خواب نوزاد مدل سپیدسرویس خواب نوزاد مدل ویرا

تخت خواب نوزادی

تخت نوزادی یا تخته خواب نوزاد نیز نوع دیگری از مدل تخت و کمد نوزاد پسرانه و دخترانه محسوب می شود. که معمولا از بدو تولد تا سنین ۵ الی ۶ سال قابل استفاده است. برخی افراد نیز این تخت های نوزادی را نیز گهواره می نامند.

 

تخت نوزاد مدل مارتی

تخت نوزادی و صندلی شیردهی مدل مارتی

تخت ننو نوزادی هپی

 

 

همچنین شاید دوست داشته باشید!

با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

عضویت در خبرنامه

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست